Waar: Kleine zaal / Cafe
Entree: Gratis
Inge van Calkar
Met ZaZa heeft Inge al de nodige ervaring opgedaan, maar tegenwoordig gaat ze ook solo (al dan niet vergezeld door haar vriend op contrabas). Ik heb in januari in haar voorprogramma mogen spelen en die avond was ze heerlijk op dreef. Gevatte liedjes, geen overschot aan ingetogenheid en een heel spontaan karakter. Combineer dat met uitstekend gitaarspel en een fraaie stem en je hebt een hele leuke avond voor de boeg!
http://www.zazamusic.nl/
Anninka
Over Anninka is er nog niet veel bekend, behalve dat dit een pseudoniem is van Annamaria Bomborova. Haar invloeden zijn Angus & Julia Stone, Bon Iver en Fiona Apple. Spreken deze namen je aan? Kom deze jonge singer/songwriter dan zeker even bekijken!
Miss Marthee
Wederom een pseudoniem, ditmaal van Martine Vrieswijk. Normaal gezien zingt zij stevige blues, maar om nieuwe grenzen te ontdekken, heeft zij nu, samen met Ruben Oosting op gitaar, een akoestisch project opgestart. Wederom jong talent uit Groningen, kom het steunen!
facebook
